Schrijf je in
Snel zoeken
Locaties

Le Havre 78
5627 SV Eindhoven
(040) 290 69 76
info@techmatch.nl

Lage Mosten 9, 3e etage
4822 NJ  Breda
(076) 522 33 34
info@techmatch.nl

Kerkenbos 1053G
6546 BB Nijmegen
(024) 343 02 10
info@techmatch.nl

Anouk van der Heijden

Business Unit Manager 

T 040 - 290 69 76 
M 06 - 57 97 53 00
a.vd.heijden@techmatch.nl

Koen Timmermans

Consultant

T 040 - 290 69 76
M 06 - 51 37 89 23 
k.timmermans@techmatch.nl

Jorick Schipper

Consultant High Tech

T 040 - 290 69 76
M 06 - 13 81 02 72
j.schipper@techmatch.nl

Robert Vreven

Consultant ASML

T 040 - 290 69 76
M 06 - 30 58 94 91
r.vreven@techmatch.nl

Lise Desmense

Consultant ASML

T 040 - 290 69 76
M 06 - 23 88 43 57
l.desmense@techmatch.nl

vincent bertrant
Vincent Bertrand

Vestigingsmanager Procestechniek

T 040 - 290 69 76
M 06 - 12 54 58 00
v.bertrand@techmatch.nl

Robin Blans

Consultant Procestechniek

T 040 - 290 69 76
M 06 - 57 65 96 82
r.blans@techmatch.nl

Nick Robben

Consultant Procestechniek

T 040 - 290 69 76
M 06 - 13 92 97 47
n.robben@techmatch.nl

albert pleisier
Albert Pleijsier

Recruiter Procestechniek

T 040 - 290 69 76
M 06 - 82 41 32 09
a.pleijsier@techmatch.nl

Jacco Peeters

Consultant Procestechniek

T 040 - 290 69 76
M 06 - 82 62 09 92
j.peeters@techmatch.nl

Karen Roskam

Manager backoffice

T 040 - 290 69 76
k.roskam@techmatch.nl

Wendy Renders

Administratief medewerkster

T 040 - 290 69 76
w.renders@techmatch.nl

Renate van der Wijst

Administratief medewerkster

T 040 - 290 69 76 
r.vd.wijst@techmatch.nl

Wilco Crone

Directeur

T 040 - 290 69 76
w.crone@techmatch.nl

Jan van Vroenhoven

Directeur

T 040 - 290 69 76
j.v.vroenhoven@techmatch.nl

Roy van Heugten

Consultant Procestechniek

T 040 - 290 69 76
M 06 - 83 24 88 96
r.v.heugten@techmatch.nl

Tim de Leeuw

Vestigingsmanager 

T 076 - 522 33 34
M 06 - 10 45 46 01
t.de.leeuw@techmatch.nl

Manon de Bie

Consultant

T 076 -522 33 34 
M 06 - 10 63 18 78
m.de.bie@techmatch.nl

Mitch van der ven

Consultant

T 076 -522 33 34
M 06 - 82 70 89 20
m.vd.ven@techmatch.nl

Gijs Groothuis

Consultant

T 076 - 522 33 34
M 06 - 20 97 13 77
g.groothuis@techmatch.nl

Esad Dautovic

Recruiter Procestechniek
Locatie Breda
T 076 - 522 33 34 
M 06 - 12 75 78 36
e.dautovic@techmatch.nl

Anouck van Roij

Consultant Procestechniek
Locatie Breda
T 076 - 522 33 34
M 06 - 82 91 12 35
a.v.roij@techmatch.nl

Thijs Ketelaars

Vestigingsmanager

T 024 -343 02 10
M 06 - 10 55 39 67 
t.ketelaars@techmatch.nl

Stan Janssen

Consultant

T 024 -343 02 10 
M 06 – 20 97 17 84
s.janssen@techmatch.nl

Faisal Fazel

Consultant

T 024 -343 02 10 
M 06 13 95 89 67
f.fazel@techmatch.nl

 

Marvin van Hoof

Recruiter

T 024 - 343 02 10
M 06 - 23 73 36 06
m.v.hoof@techmatch.nl

Janine Buhling

Consultant

T 024 - 343 02 10 
M 06 - 30 08 03 91 
j.buhling@techmatch.nl

Marieke Bock

Consultant Procestechniek
Locatie Nijmegen
T 024 - 343  02 10
M 06 - 13 08 27 17 
m.bock@techmatch.nl

Contact formulier

Passende vacatures voor technisch opgeleide specialisten

Ben je een technisch opgeleide specialist op mbo-, hbo- of wo-niveau? En zoek je een vaste baan? Dan helpt TechMatch je graag verder vanuit onze vestigingen in Eindhoven, Nijmegen en Breda. Wij werken samen met diverse technische bedrijven, waardoor we je meerdere vacatures aanbieden. Zo is er vast een vacature die bij jouw werkervaring en wensen past.

Vind snel de vacature die bij je past

Of je nu op zoek bent naar vacatures als procesoperator, werktuigbouwkundige functies of andere technische vacatures, in ons brede aanbod vind je zeker wat je zoekt. Op onze website zie je een handig overzicht van alle beschikbare vacatures. Hier filter je eenvoudig op opleidingsniveau en functiegroep. Zo zie je in één oogopslag welke vacatures bij jou passen.

Schrijf je in en kom kennismaken

Kun je wel wat hulp gebruiken bij het vinden van je droombaan? De experts van TechMatch helpen je graag. Schrijf je in als kandidaat op onze website. Vul zoveel mogelijk gegevens in zodat we je nog beter kunnen helpen. Wij zien je graag terug in een van onze vestigingen in Eindhoven, Nijmegen of Breda voor een kennismakingsgesprek. Samen bespreken we je wensen en vinden we een passende vacature.

Menu
TechMatch gebruikt cookies om bepaalde voorkeuren te onthouden en vacatures af te stemmen op je interesses.