Schrijf je in
Snel zoeken
Vestigingen

Le Havre 78
5627 SV Eindhoven
(040) 290 69 76
info@techmatch.nl

Westbroek 56
4822 ZW Breda
(076) 522 33 34
info@techmatch.nl

Kerkenbos 1053G
6546 BB Nijmegen
(024) 343 02 10
info@techmatch.nl

Bas van der Wal

Vestigingsmanager Eindhoven

T 040 - 290 69 76
M 06 - 57 97 53 00
b.vd.wal@techmatch.nl

Marieke Hermes

Consultant

T 040 - 290 69 76 
M 06 - 83 24 88 96
m.hermes@techmatch.nl

Dirk van Enckevort

Consultant

T 040 - 290 69 76 
M 06 - 83 81 09 00
d.v.enckevort@techmatch.nl

Koen Timmermans

Consultant

T 040 - 290 69 76
M 06 - 51 37 89 23 
k.timmermans@techmatch.nl

Jorick Schipper

Junior Consultant High Tech

T 040 - 290 69 76
M 06 - 13 81 02 72
j.schipper@techmatch.nl

Marc Stevens

Consultant ASML

T 040 - 290 69 76 
M 06 - 57 59 60 02 
m.stevens@techmatch.nl

Robert Vreven

Consultant ASML

T 040 - 290 69 76
M 06 - 30 58 94 91
r.vreven@techmatch.nl

Lise Desmense

Recruiter

T 040 - 290 69 76
M 06 - 23 88 43 57
l.desmense@techmatch.nl

Vincent Bertrand

Vestigingsmanager Procestechniek

T 040 - 290 69 76
M 06 - 12 54 58 00
v.bertrand@techmatch.nl

Robin Blans

Consultant Procestechniek

T 040 - 290 69 76
M 06 - 57 65 96 82
r.blans@techmatch.nl

Linda van Schijndel

Consultant Procestechniek

T 040 - 290 69 76 
M 06 - 23 38 54 70 
l.v.schijndel@techmatch.nl

Marieke Bock

Consultant Procestechniek

T 040 - 290 69 76 
M 06 - 13 08 27 17 
m.bock@techmatch.nl

Nick Robben

Recruiter Procestechniek

T 040 - 290 69 76
M 06 - 13 92 97 47
n.robben@techmatch.nl

Karen Slaats

Manager backoffice

T 040 - 290 69 76
k.slaats@techmatch.nl

Wendy Renders

Administratief medewerkster

T 040 - 290 69 76
w.renders@techmatch.nl

Renate Hellings

Administratief medewerkster

T 040 - 290 69 76 
r.hellings@techmatch.nl

Freya Dröge

Communicatie

T 040 - 290 69 76
f.droge@techmatch.nl

Wilco Crone

Directeur

T 040 - 290 69 76
w.crone@techmatch.nl

Jan van Vroenhoven

Directeur

T 040 - 290 69 76
j.v.vroenhoven@techmatch.nl

Tim de Leeuw

Vestigingsmanager 

T 076 - 522 33 34
M 06 - 10 45 46 01
t.de.leeuw@techmatch.nl

Daan Breider

Consultant

T 076 -522 33 34 
M 06 - 20 97 13 77
d.breider@techmatch.nl

Esad Dautovic

Recruiter

T 076 - 522 33 34 
M 06 - 12 75 78 36
e.dautovic@techmatch.nl

Manon de Bie

Consultant

T 076 -522 33 34 
M 06 - 10 63 18 78
m.de.bie@techmatch.nl

Mitch van der ven

Consultant

T 076 -522 33 34
M 06 - 82 70 89 20
m.vd.ven@techmatch.nl

Thijs Ketelaars

Vestigingsmanager

T 024 -343 02 10
M 06 - 10 55 39 67 
t.ketelaars@techmatch.nl

Stan Janssen

Consultant

T 024 -343 02 10 
M 06 – 20 97 17 84
s.janssen@techmatch.nl

Quintijn Abbing

Consultant

T 024 - 343 02 10 
M 06 - 12 57 68 94
q.abbing@techmatch.nl

Marvin van Hoof

Recruiter

T 024 - 343 02 10
M 06 - 23 73 36 06
m.v.hoof@techmatch.nl

Wouter van den Boogaard

Consultant

T 024 - 343 02 10
M 06 - 23 38 54 46
w.vd.boogaard@techmatch.nl

Janine van Baardewijk

Consultant

T 024 - 343 02 10 
M 06 - 30 08 03 91 
j.vanbaardewijk@techmatch.nl

Contact formulier

Menu
TechMatch gebruikt cookies om bepaalde voorkeuren te onthouden en vacatures af te stemmen op je interesses.