TechMatch Eindhoven

Contactgegevens

Le Havre 78
5627 SV  Eindhoven 
T (040) 290 69 76
F (040) 283 68 72
info@techmatch.nl

Niels Nielen

Consultant

Telefoon: 040 - 290 69 76
Mobiel: 06 - 51 37 89 23
Mail: n.nielen@techmatch.nl

Vincent Bakers

Consultant ASML

Telefoon: 040 - 290 69 76
Mobiel: 06 - 30 58 94 91
Mail: v.bakers@techmatch.nl

Marieke van der Lee

Consultant

Telefoon: 040 - 290 69 76
Mobiel: 06 - 83 24 88 96
Mail: m.vd.lee@techmatch.nl

Marc Stevens

Consultant ASML

Telefoon: 040 - 290 69 76
Mobiel: 06 - 57 59 60 02
Mail: m.stevens@techmatch.nl

Bas van de Wal

Consultant

Telefoon: 040 - 290 69 76
Mobiel: 06 - 57 97 53 00 
Mail: b.vd.wal@techmatch.nl

Bas Schellekens

Recruiter / junior consultant
Telefoon: 040 - 290 69 76
Mobiel: 06 – 23 88 43 57
Mail: b.schellekens@techmatch.nl

Wendy Renders

Administratief medewerkster

Telefoon: 040 - 290 69 76
Mail: w.renders@techmatch.nl

Jan van Vroenhoven

Directeur

Telefoon: 040 - 290 69 76
Mail: j.v.vroenhoven@techmatch.nl

Wilco Crone

Directeur

Telefoon: 040 - 290 69 76
Mail: w.crone@techmatch.nl
Job search agent aanmaken

Wil je op de hoogte blijven van de laatste vacatures?

Job Search Agent
Maak een Job Search Agent en ontvang nieuwe vacatures per e-mail.