TechMatch Eindhoven

Contactgegevens

Le Havre 78
5627 SV  Eindhoven 

Telefoon: 040 - 290 69 76 
E-mail: info@techmatch.nl

Mark Freese

Vestigingsmanager

Telefoon: 040 - 290 69 76
Mobiel: 06 - 82 70 89 20
E-mail:
m.freese@techmatch.nl

Niels Nielen

Consultant

Telefoon: 040 - 290 69 76
Mobiel: 06 - 51 37 89 23
E-mail: n.nielen@techmatch.nl

Marieke van der Lee

Consultant

Telefoon: 040 - 290 69 76
Mobiel: 06 - 83 24 88 96
E-mail: m.vd.lee@techmatch.nl

Vincent Bakers

Consultant ASML

Telefoon: 040 - 290 69 76
Mobiel: 06 - 30 58 94 91
E-mail: v.bakers@techmatch.nl

Marc Stevens

Consultant ASML

Telefoon: 040 - 290 69 76
Mobiel: 06 - 57 59 60 02
E-mail: m.stevens@techmatch.nl

Bas van de Wal

Consultant

Telefoon: 040 - 290 69 76
Mobiel: 06 - 57 97 53 00 
E-mail: b.vd.wal@techmatch.nl

Dirk van Enckevort

Consultant

Telefoon: 040 - 290 69 76
Mobiel: 06 - 83 81 09 00
E-mail:
d.v.enckevort@techmatch.nl

Vincent Bertrand

Consultant Procestechniek

Telefoon: 040 - 290 69 76
Mobiel: 06 - 12 54 58 00
E-mail: v.bertrand@techmatch.nl

Robin Blans

Consultant Procestechniek

Telefoon: 040 - 290 69 76
Mobiel: 06 - 57 65 96 82
E-mail: r.blans@techmatch.nl

Marieke Bock

Consultant Procestechniek

Telefoon: 040 - 290 69 76
Mobiel: 06 - 13 08 27 17
E-mail: m.bock@techmatch.nl

Karen Slaats

Manager backoffice

Telefoon: 040 - 290 69 76
E-mail: k.slaats@techmatch.nl

Wendy Renders

Administratief medewerkster

Telefoon: 040 - 290 69 76
E-mail: w.renders@techmatch.nl

Renate Hellings

Administratief medewerkster

Telefoon: 040 - 290 69 76
E-mail:
r.hellings@techmatch.nl

Freya Dröge

Communicatie

Telefoon: 040 - 290 69 76
E-mail:
f.droge@techmatch.nl

Wilco Crone

Directeur

Telefoon: 040 - 290 69 76
E-mail: w.crone@techmatch.nl

Jan van Vroenhoven

Directeur

Telefoon: 040 - 290 69 76
E-mail: j.v.vroenhoven@techmatch.nl
Job search agent aanmaken

Wil je op de hoogte blijven van de laatste vacatures?

Job Search Agent
Maak een Job Search Agent en ontvang nieuwe vacatures per e-mail.